E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

42ZW3SA-serien

42ZW3SA-serien

Produktserien: børsteløs DC MotorProduct navn: 42ZW3SA SeriesProduct intro: 42ZW3SA serien == mer: ==

Nair bevegelse Technologies co, Ltd er en av de øverste nivå Kina 42zw3sa serien produsenter og leverandører, som et profesjonelt firma vår fabrikk er alltid kunne produsere 42zw3sa serie produkter med både god kvalitet og pris. Velkommen til å kjøpe produkter fra oss.

Produktserien: børsteløs DC Motor

Produkt navn: 42ZW3SA serien

Produktet intro: 42ZW3SA serien

== For mer informasjon: ==


ModellEnheter42ZW3S45A1042ZW3S45A3042ZW3S45A4042ZW3S60A1042ZW3S60A3042ZW3S60A4042ZW3S75A1042ZW3S75A3042ZW3S75A40
Antall stolper

8

Antall

3

Nominell spenningVDC

24

Vurdert hastighetRPM100030004000100030004000100030004000
Kontinuerlig stall dreiemomentN.m0.0960.0960.0960,190,190,190.280.280.28
Vurdert dreiemomentN.m0,080,080,080,160,160,160.240.240.24
Beregnet strømW8.32533.216.650672575100
Maksimalt dreiemomentN.m0.240.240.240.570.570.570.720.720.72
Topp gjeldendeA1.33.95.22.67.810.43.911.7215.63
Dreiemoment konstantNM / A0.1620,060,0450.1620,060,0450.1620,030,045
Tilbake E.M.FV/KRPM17.16.34.817.16.34.817.16.34.8
Rotoren treghetg.c㎡242424484848727272
Kroppens lengdemm464646626262787878
SpenningsintervallVDC12 ~ 48
SpekterRPM1000 ~ 4000
VektKg0,30,30,30.440.440.440,560,560,56
Hot Tags: 42zw3sa-serien, Kina produsenter, leverandører, fabrikken, selskapet, Kjøp, produkter

Et par: 57ZW3Y-serien

Neste: 42ZW3S-serien

Beslektede produkter
Copyright © Nair bevegelse Technologies co, Ltd All rights reserved.

Nair bevegelse Technologies co, Ltd