E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

86ZW3S-serien

86ZW3S-serien

Produktserien: børsteløs DC MotorProduct navn: 86ZW3S SeriesProduct intro: 86ZW3S serien == mer: ==

Nair bevegelse Technologies co, Ltd er en av de øverste nivå Kina 86zw3s serien produsenter og leverandører, som et profesjonelt firma vår fabrikk er alltid kunne produsere 86zw3s serie produkter med både god kvalitet og pris. Velkommen til å kjøpe produkter fra oss.

Produktserien: børsteløs DC Motor

Produkt navn: 86ZW3S serien

Produktet intro: 86ZW3S serien

== For mer informasjon: ==


ModellEnheter86ZW3S58C1086ZW3S58C3086ZW3S71C1086ZW3S71C3086ZW3S98C1086ZW3S98C3086ZW3S125C1086ZW3S125C30
Antall stolper
8
Antall
3
Nominell spenningVDC48
Vurdert hastighetRPM10003000100030001000300010003000
Kontinuerlig stall dreiemomentN.m0.420.420.840.841.681.682,522.2
Vurdert dreiemomentN.m0,350,350,70,71.41.42.12.1
Beregnet strømW24,311073220147440220660
Maksimalt dreiemomentN.m1,051,052.12.14.24.26.36.3
Topp gjeldendeA2.868.65.717.111.434,317.251,5
Dreiemoment konstantNM / A0.3240,120.3240,120.3240,120.3240,12
Tilbake E.M.FV/KRPM34.2812,6334.2812,6334.2812,6334.2812,63
Rotoren treghetg.c㎡0,40,40,80,81.61.62.42.4
Kroppens lengdemm585871719898125125
SpenningsintervallVDC12 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
SpekterRPM1000 ~ 3000
VektKg1.51.51.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3s-serien, Kina produsenter, leverandører, fabrikken, selskapet, Kjøp, produkter

Et par: 22JXE3K-22ZY38B

Neste: 63ZW-63ZY125

Beslektede produkter
Copyright © Nair Motion Technologies Co., Ltd All rights reserved.

Nair Motion Technologies Co., Ltd