E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

86ZW3SA-serien

86ZW3SA-serien

Produktserien: børsteløs DC MotorProduct navn: 86ZW3SA SeriesProduct intro: 86ZW3SA serien == mer: ==

Nair bevegelse Technologies co, Ltd er en av de øverste nivå Kina 86zw3sa serien produsenter og leverandører, som et profesjonelt firma vår fabrikk er alltid kunne produsere 86zw3sa serie produkter med både god kvalitet og pris. Velkommen til å kjøpe produkter fra oss.

Produktserien: børsteløs DC Motor

Produkt navn: 86ZW3SA serien

Produktet intro: 86ZW3SA serien

== For mer informasjon: ==


ModellEnheter86ZW3S71A2086ZW3S71C4086ZW3S98C2086ZW3S98E6086ZW3S125C2086ZW3S125E60
Antall stolper
4
Antall
3
Nominell spenningVDC24484831048310
Vurdert hastighetRPM200040002000600020006000
Kontinuerlig stall dreiemomentN.m0.840.841.681.682,522.2
Vurdert dreiemomentN.m0,70,71.41.42.12
Beregnet strømW1472932938794401256
Maksimalt dreiemomentN.m2.12.14.24.26.36
Topp gjeldendeA252424,710.83615,4-tommers
Dreiemoment konstantNM / A0.0840.0870,170,390,1750,39
Tilbake E.M.FV/KRPM8.99,251841,318,541,3
Rotoren treghetKg.c㎡0,70,71.41.42.12.1
Kroppens lengdemm71719898125125
SpenningsintervallVDC12 ~ 310
SpekterRPM2000 ~ 6000
VektKg1.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3sa-serien, Kina produsenter, leverandører, fabrikken, selskapet, Kjøp, produkter

Et par: 110ZW3S-serien

Neste: 80ZW3S-serien

Beslektede produkter
Copyright © Nair bevegelse Technologies co, Ltd All rights reserved.

Nair bevegelse Technologies co, Ltd