E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

110ZW3S-serien

110ZW3S-serien

Produktserien: børsteløs DC MotorProduct navn: 110ZW3S SeriesProduct intro: 110ZW3S serien == mer: ==

Nair bevegelse Technologies co, Ltd er en av de øverste nivå Kina 110zw3s serien produsenter og leverandører, som et profesjonelt firma vår fabrikk er alltid kunne produsere 110zw3s serie produkter med både god kvalitet og pris. Velkommen til å kjøpe produkter fra oss.

Produktserien: børsteløs DC Motor

Produkt navn: 110ZW3S serien

Produktet intro: 110ZW3S serien

== For mer informasjon: ==


ModellEnheter110ZW3S125E30110ZW3S125D30110ZW3S155E30110ZW3S185D20110ZW3S185D24110ZW3S210D20110ZW3S210D24
Antall stolper
8
Antall
3
Nominell spenningVDC310170310170170170170
Vurdert hastighetRPM3000300030002000240020002400
Kontinuerlig stall dreiemomentN.m2.22,24.87.1647.168.5928.592
Vurdert dreiemomentN.m224667.167.16
Beregnet strømW62562512501250150015001800
Maksimalt dreiemomentN.m661217.9117.9121.4821.48
Topp gjeldendeA814.514.731,537,537,545
Dreiemoment konstantNM / A0.770.770.770.5950,50.5950,5
Tilbake E.M.FV/KRPM80,544,281.5862.9653.153.162.96
Rotoren treghetg.c㎡1.91.93.3555.95.9
Kroppens lengdemm125125155185185210210
SpenningsintervallVDC48 ~ 310
SpekterRPM1000 ~ 3000
VektKg4.84.85.25.55.566
Hot Tags: 110zw3s-serien, Kina produsenter, leverandører, fabrikken, selskapet, Kjøp, produkter
Beslektede produkter
Copyright © Nair bevegelse Technologies co, Ltd All rights reserved.

Nair bevegelse Technologies co, Ltd